Młodzieżowa Interdyscyplinarna Konferencja Informatyczna

Młodzieżowa Intrdyscyplinarna Konferencja Informatyczna (WMiI UMK) fot. Michał Kozicki

W dniach 22-23 marca na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK miała miejsce Młodzieżowa Interdyscyplinarna Konferencja Informatyczna (MIKI). Współorganizatorami tej konferencji byli uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Flisiak, Maciej Pewniak, Tymoteusz Stępkowski, Michał Kozicki, Krystian Oryl i Mikołaj Zawadzki. Opiekunem merytorycznym konferencji była Pani dr Anna Beata Kwiatkowska.

W pierwszym dniu konferencji uczestnicy wraz z organizatorami pojechali do obserwatorium w Piwnicach, natomiast drugiego dnia mieli możliwość zwiedzenia muzeum komputerów na wydziale. Wydarzenie wsparli finansowo Fundacja GiLA i Polskie Towarzystwo Informatyczne.