Akademia Explory - wolontariat

Julia Kaliszewska, Paulina Łobocka i Eryk Mazur w ramach programu wolontariatu kompetencyjnego Akademia Explory czasie trwania Finału Konkursu Explory pełnili różne zadania jako wolontariusze. Ich praca zyskała uznanie organizatorów i wdzięczność tych, których wspierali. Uczestnikami Akademii są również Zuzanna Abramowska, Julia Piasecka, Anna Trzebińska i Witold Żurawicki.

Uczniowie zakwalifikowani do pierwszej edycji programu wolontariatu kompetencyjnego “Akademia Explory" będą mieli możliwość zdobyć cenne umiejętności z dziedziny public relations oraz komunikacji projektowej. Program “Akademia Explory” został stworzony z myślą o młodych talentach, którzychca rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie komunikacji i projektowania. Uczestnicy nauczą się, jak efektywnie prezentować swoje pomysły, budować skuteczne komunikacje oraz promować projekty. To umiejętności, które przydadzą się nie tylko w szkole, ale także w życiu osobistym i zawodowym. Program jest prowadzony przez doświadczonych trenerów i ekspertów z dziedziny public relations i komunikacji projektowej.